Thread Turning Tools
image
image
image


 

CPT diş uçları torna ürün grupları  yüksek kalite ve çok çeşitli kapsamda cevap verebilen ürünler olarak dünya çapında tanınır. Uçlar iki çeşit sunulmaktadır.

Ana gruplar taşlanmış profil ve talaş kırıcılı olarak yüksek kalite ,geniş kaplama ve kalite çeşitliliği ile tüm imalat uygulamaları için maximum çözümler sunar.

CPT bünyesinde  ultra küçük ve küçük uçlar ile 6 mm kadar küçük delik çaplarına diş açabilmekte ,dikey uçlar, çoklu diş uçları(multitooth) ve U tip uçları da bulunmaktadır.

Tip B uçlar taşlanmış profil ile birlikte sinterlenmiş talaş kırıcı formu kombinasyonu ile oluşan diş açma ürünüdür. Bu kombinasyondaki ürün birçok firmanın uçlarından farklı olarak iyi bir talaş akışı ile  yüksek kalitede, dişin  hassas şeklini  ve boyutlarını sağlar.

İki farklı benzersiz  talaş kırıcı formu İç çap diş açma ve dış çap diş açma gibi farklı özel gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanmıştır.

Type B uçlar genel kullanımlar için BMA kalite ile sunulmakta olup  yeni BLU sub-micron kalite kombinasyonu ile çok yüksek mukavemet ve aşınma direnci ihtiyaçlarını karşılar.

CPT geniş aralıktaki ürün yelpazesinde iç çap ve diş çap diş açma ürünlerini sunmaktadır. Ayrıca komple karbür takımlar bünyesinde mevcuttur.